Best Game For Toddlers Puppy

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 10 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma romeLab
Hayvanlar ile dolu olan bu sevimli ve eğitici oyuna siz de hiç zaman kaybetmeden sahip olun.

 Özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilen bu harika oyun ile çocukların tüm ilgi ve ihtiyaçları karşılanacak. Birbirinden farklı özellikleri ile çocukları kendine çeken bu muhteşem oyun ile artık çocuklar çok daha bilgili ve bilinçli olacak. Birbirinden sevimli yavru köpeklerin bulunduğu bu oyunda çocukların başta zihinsel gelişimi olmak üzere, sosyal ve duygusal gelişim alanları da desteklenecek. Çocuklar için üretilmiş olan bu oyun çocuğunuzun hayvanlar ile olan ilişkisini düzeltip çocuğunuzun sosyal hayatını geliştirmesini sağlayacaktır. 

Oyun içerisinde çocuğunuzun gelişimine yardım edecek ve çocuğunuzun sosyal özelliklerini genişletecek olan bir çok özellik yer almaktadır. Bu özellikler arasında kaliteli görsel efektler ve gerçekçi ses özellikleri başı çekmekte olup oyunun genel mantığını oluşturan birbirinden sevimli yavru köpeklerde son derece gerçekçi ve kaliteli bir biçimde hazırlanmış olup çocuğunuzun dikkatini çekecek niteliktedir. Bu harika oyuna sahip olmak için hala düşünüyor musunuz?

 Çocukların eğitimine ve gelişimine destek olan bu harika oyuna siz de sahip olun. Hemen indir butonuna basın ve bu mükemmel oyuna tek tuş ile siz de sahip olun. Çocukların gelişimine katkı sağlamanın en kolay yolu olan bu oyunu indirin ve çocukların eğlenceli zaman geçirmesine siz de katkıda bulunun. 

Best Game For Toddlers Puppy indir